SEO coraz bardziej na fali

że pozycjonowanie jest coraz bardziej powszechne i staje się czymś tak oczywistym...Pozycjonowanie zza kulis to nie jest taka prosta praca. Wielu przedsiębiorców nie ogarnia, dlaczego nie ma błyskawicznym efektów, lub czemu to tyl

Dodane: 15-08-2014 09:59
SEO coraz bardziej na fali Pozycjonowanie zza kulis to nie jest taka prosta praca. Wielu przedsiębiorców nie ogarnia, dlaczego nie ma błyskawicznym efektów, lub czemu to tyle kosztuje. Trzeba zrozumieć jeden prosty fakt - to, że pozycjonowanie jest coraz bardziej powszechne i staje się czymś tak oczywistym...Pozycjonowanie zza kulis to nie jest taka prosta praca. Wielu przedsiębiorców nie ogarnia, dlaczego nie ma błyskawicznym efektów, lub czemu to tyle kosztuje.

Trzeba zrozumieć jeden prosty fakt - to, że pozycjonowanie jest coraz bardziej powszechne i staje się czymś tak oczywistym dla firmy, jak strona www, ma to swoje dobre i złe strony.

Oczywiste, że pozytywne jest to, że zwiększa się liczba potencjalnych klientów. Za tym jednak zwiększa się również konkurencyjność w branży, co czasami wypada dość kuriozalnie. Pozycjonowanie dopisują sobie do listy świadczonych usług prawie wszyscy, którzy mają cokolwiek wspólnego z internetem. Albo i nie związanym. Bo jeszcze rozumiem firmy zajmujące się stronami, lub prowadzeniem fejsbukowych fanpejdży. Ale... Poligrafia? Naprawdę? Tak - naprawdę.

Więc teraz jest czas, żeby spojrzeć na drugą stronę medalu. A jest nią wzrost konkurencji w Google. Firmom się wydaje, że pozycjonowanie da się zrobić tanio. Cóż - może na jakieś naprawdę mało konkurencyjne frazy da się niedrogo. Ale takich jest już coraz mniej. Szkoda, bo prowadzi to do niezdrowej konkurencji cenowej, która tak naprawdę nie jest korzystna dla nikogo.

© 2019 http://zarzadzanie.szczecin.pl/