Jak zrobić sztukaterie?

iać wszystkie meble. Komu by się chciało? Na szczęście są wspaniałe sposoby na to, by nasz dom zawsze, niezależnie od pory roku i aktualnie panujących trendów, prezentował się godziwie. Okazuje się, że to sztukateria elewacyjna je

Jak zrobić sztukaterie?

Metoda na sztukaterię

Nowoczesność naszych domów to coś, co bardzo szybko odchodzi w zapomnienie. Nie da się przecież nieustannie gonić za modą i na przykład co sezon wymieniać wszystkie meble. Komu by się chciało? Na szczęście są wspaniałe sposoby na to, by nasz dom zawsze, niezależnie od pory roku i aktualnie panujących trendów, prezentował się godziwie. Okazuje się, że to sztukateria elewacyjna jest metodą pozwalającą na zachowanie klasycznego piękna w naszych domach. Oczywiście można ją montować na zewnątrz, ale także i wewnątrz. Miejmy to na uwadze i skomponujmy doskonałą kreację dla naszego domu już dziś. Z pewnością sztukateria okaże się dla nas wspaniałym pomysłem, którego żadna moda nie wyprze.


Kuchenna sztukateria

Sztukateria może być zamieszczana w różnych pomieszczeniach domowych. Kuchenna sztukateria pozwala przede wszystkim sprawić, że to domowe pomieszczenie, w którym przygotowywane są posiłki staje się naprawdę sercem budynku mieszkalnego stanowiącego miejsce zamieszkania spokrewnionych ze sobą osób. W sprzedaży dostępna jest także pokojowa sztukateria. Bywa ona zarówno bardzo stonowana, jak i niezwykle odważna, podobnie jak sztukateria zamieszczana w domowych salonach. Trzeba przyznać, że wybór sztukaterii zamieszczanych obecnie w domach jest tak bogaty, że naprawdę każdy może spośród niej wybrać coś wyjątkowego. Dlatego domowa sztukateria może być zamieszczana także na korytarzach. Sprawia ona, że domowe korytarze zyskują zupełnie nowy wyraz.


Antefiks , krótka definicja z Wikipedii

Antefiks ? element dekoracyjny, charakterystyczny dla antycznej architektury greckiej i rzymskiej, w postaci płytki z kamienia lub częściej z terakoty, ozdobiony płaskorzeźbą w kształcie palmety, głowy ludzkiej lub zwierzęcej itp. Płytkę ustawiano na gzymsie, wzdłuż okapu, w celu zasłonięcia widoku na pokrycie dachu, zamiast simy.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Antefiks



© 2019 http://zarzadzanie.szczecin.pl/